Haberler

Bahçeşehir Kolejleri - Bjk Koleji “Gelecekteki Dünyamı Yaratıyorum” Resim Yarışması / 16.04.2013

Bahçeşehir Kolejleri- Bjk Koleji Arasında Sanat Dünyası Ltd. Şti Sponsorluğunda Düzenlenen “Gelecekteki Dünyamı Yaratıyorum” Konulu Resim Yarışması sonuçlanmıştır. Öğrencilerimiz adına düzenlenen sertifikalar, madalyalar ve ödüller Genel Müdürlüğümüz tarafından ilgili okullarımıza en kısa sürede gönderilecektir. Derece alan öğrencilerimize ödülleri kendi okulların da takdim edilecektir.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen bu yarışmada öğrencilerimiz; yaşadıkları dünyayı algılama biçimlerini ve gelecekteki dünyanın kendilerince nasıl olabileceğini resmettiler.

Sevgili öğrencilerimizi kutlar başarılarının devamını dileriz. 

 

BAHÇEŞEHİR KOLEJLERİ - BJK KOLEJİ 2012 - 2013 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI

“GELECEKTEKİ DÜNYAMI YARATIYORUM”

KONULU RESİM YARIŞMASI SONUÇLARI

            ANAOKULU 5 - 6 YAŞ ve I. SINIF KATEGORİSİ

            1.’Lik Ödülü: Nehir SAFKAN 1/B Mersin Bahçeşehir Koleji

            2.’Lik Ödülü: Doğu TELLAL 1/B Bahçeşehir- Bahçeşehir Koleji

            3.’Lük Ödülü: Eylül KOCAOĞLU 1/A Balıkesir Bahçeşehir Koleji

 

            1. Mansiyon: Berra TARINÇ 1/B Alanya Bahçeşehir Koleji

            2. Mansiyon: Ezgi BARAN 1/ Mardin Bahçeşehir Koleji

            3. Mansiyon: Çınar DALKILIÇ Anaokulu Bornova İzmir Bahçeşehir Koleji

 

            2. - 3. SINIF KATEGORİSİ

            1.’Lik Ödülü: Selin APAYDIN 2/A Bahçeşehir- Bahçeşehir Koleji

            2.’Lik Ödülü: Damla Birce AKTAŞ 2/C Kocaeli Bahçeşehir Koleji

            3.’Lük Ödülü: Aslıhan UÇAR 3/A Bursa Modern Bahçeşehir Koleji

 

            1. Mansiyon: Ata ATAŞ 3/A Manavgat Bahçeşehir Koleji

            2. Mansiyon: Nehir HARPUTOĞLU 3/A Samsun Bahçeşehir Koleji

            3. Mansiyon: Nil GÜNGÖR 2/A Kastamonu Bahçeşehir Koleji

 

            4. - 5. SINIF KATEGORİSİ

            1.’Lik Ödülü: Ozan ERKAN 4/A Gaziantep Bahçeşehir Koleji

            2.’Lik Ödülü:   Deniz Utku ACAR 5/A BJK Koleji

            3.’Lük Ödülü: Toprak ÖZDEMİR 5/A Bornova İzmir Bahçeşehir Koleji

 

            1. Mansiyon: Özkan ÖZESEN 4/B Konya Bahçeşehir Koleji

            2. Mansiyon: Lara CENGİZ 4/A Manavgat Bahçeşehir Koleji

            3. Mansiyon: Duru BAYKARA 4/ B Yalova Bahçeşehir Koleji

Çağrı Merkezi

gri{creative}agency